T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
KIRIKKALE / MERKEZ - Halk Eğitim Merkezi Ve Akşam Sanat Okulu

Duyurular

Ekm

MÜDÜRLÜĞÜMÜZ BÜNYESİNDE BAYAN KUAFÖRLÜK KURSU AÇILACAKTIR.

MÜRACATLAR HALK EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜNE YAPILACAKTIR.

KURSUMUZ HAFTA SONLARI OLACAKTIR (09:00/16:00 ARASINDA)

Ekm

Halk Eğitimi Merkezi  Müdürlüğümüzde 2018- 2019 Eğitim Öğretim yılında açılacak olan kurslarda görevlendirilmek üzere başvuru yapan Ücretli Usta Öğretici sıralaması aşağıdaki linkte verilmiştir.

Ekm

2018/2019 Eğitim Öğretim Yılı Destekleme Ve Yetiştirme Kursları 8 EKİM itibariyle Başlıyor. Kurs programı ve listeler aşağıda yer almakta olup ,kursa kayıt yaptıran ve isimleri listede olmayan öğrencilerimiz ilgili müdür yardımcısı ile görüşebilirler...

 

 

 

May

 KURUMUMUZDA ( GÜRLER MAH. ANA MERKEZ BİNAMIZDA) 1. ve 2.KADEME OKUMA KURSLARI AÇILMIŞTIR.

İLGİLENEN KİŞİLERİN MÜDÜRLÜĞÜMÜZE BİZZAT BAŞVURU YAPMALARI GEREKMEKTEDİR.(2. KADEME YE BAŞVURU YAPACAK KİŞİLERİN OKUR YAZARLIK BELGELERİNİ GETİRMELERİ  GEREKMEKTEDİR.)

Eyl

KURUMUMUZ EK BİNADA(BANKALAR CD.) TEL KIRMA KURSU AÇILACAKTIR. İLGİLENEN KİŞİLER MÜDÜRLÜĞÜMÜZE BAŞVURU YAPABİLİRLER...

Nis

Kurslarımıza e-yaygin.meb.gov.tr sitesine üye olup, online olarak başvuru yapabilirsiniz.

Ağu

PROGRAMA GİRİŞ KOŞULLARI

1. 22 yaşını tamamlamış olmak,

2. (Değ: 08.01.2018/476439 Makam Onayı) En az lise mezunu olmak 

3.  25.10.2017 tarihli ve 30221 sayılı Resmî Gazete’ de yayımlanan, Okul Servis Araçları Hizmet Yönetmeliğinde belirlenen diğer şartları taşımak.

Nis

AŞAĞIDA BELİRTİLEN NİTELİKLERİ TAŞIYAN YİYECEK İÇECEK ALANI MEZUNU ELEMAN ALINACAKTIR.  İLGİ KİŞİLERİN  EVRAKLARI İLE BİRLİKTE KURUMUMUZA BAŞVURMALARI RİCA OLUNUR.

Ara

İLGİLENEN KİŞİLERİN MÜDÜRLÜĞÜMÜZE MÜRACAAT ÖNEMLE DUYURULUR

YENİDOĞAN MAH. BANKALAR CAD. NO:9

Şbt

Nis

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN ve eşleri Sayın Emine ERDOĞAN hanımefendilerinin himayelerinde ülkemiz genelinde Okuryazarlık Seferberliği başlatılmıştır.

  Amacımız ;okuma-yazma kursuna katılmakta ve devam etmekte zorluk yaşayanların önündeki engelleri kaldırmakla beraber ,sizlerinde desteğiyle Kırıkkalemizde Okur-yazar olmayan kalmasın

 

   Bu kapsamda;çevremizde ailemizde Okuma-Yazma bilmeyen veya okur yazarlığı olup belgesi olmayan vatandaşlarımızı Halk Eğitim Merkezimize bekliyoruz.

Okuma-Yazma kursları ile detaylı bilgi içerikde belrtilmiştir.

Kas

Şirketlerin müşteri ilişkilerinde aracı rol üstlenerek müşteri ihtiyaçlarına cevap veren ve sorunları çözümleme süreçlerini yönlendirme bilgi ve becerisine sahip kişiler yetiştirmek.

Not:Müracaatlarınızı 13.12.2017 tarihine kadar Kırıkkale Çalışma ve İş Kurumu´na yapabilirsiniz.

Kas

MÜDÜRLÜĞÜMÜZ YENİ ŞUBEMİZDE (BANKALARA CD. YENİDOĞAN MH. 9/A) EBRU KURSU AÇILACAKTIR.KURSUMUZA KATILMAK İSTEYENLER MÜDÜRLÜĞÜMÜZ YENİ ŞUBEMİZE MÜRACAAT ETMELERİ GEREKMEKTEDİR.

Ekm

Eyl

   2017- 2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI SÜRESİNCE KURUMUMUZ BÜNYESİNDE  TEL KIRMA VE AHŞAP BOYAMA KURSLARI AÇILACAKTIR.  BAŞVURMAK İSTEYEN KURSİYER ADAYLARI HALK EĞİTİM MERKEZİ BİNAMIZA GELEREK MÜRACAAT ETMELERİ GEREKMEKTEDİR.